Menu

Martin Svatek: To nejlepší ze Souboje restaurací s Vinařstvím Kněží Hora

Pozvánka na exkluzivní večer: Degustace s Martinem Svatkem na Táborském festivalu vín!

Milovníci kulinářských zážitků a vynikajícího vína, máme pro vás jedinečnou pozvánku! Zapište si do kalendáře 10. dubna 2024, protože Vinařství Kněží hora Vás zve na nezapomenutelný gastronomický večer na Táborském festivalu vína.

Připravte se na kulinářské dobrodružství s Martinem Svatkem, hvězdou oblíbeného televizního pořadu “Souboj restaurací”. Společně prozkoumáme pět chodů, které pro vás Martin s láskou připraví, a každý z nich bude dokonale doplněn výběrem našich nejlepších vín.

Tento večer bude plný nejen skvělého jídla a vynikajícího vína, ale také fascinujících příběhů, které se k nim vážou. Přijďte se ponořit do světa gastronomie a enologie, kde se každý doušek a každé sousto stává příběhem plným chutí, vůní a tradice.

Nenechte si ujít příležitost stát se součástí této exkluzivní události, kde se spojuje umění kuchařského mistra s kouzlem našich vín. Pro zajištění vašeho místa neváhejte a rezervujte si vstupenky co nejdříve. Více informací o akci a možnosti rezervace naleznete na oficiálních stránkách.

Těšíme se na vás na Táborském festivalu vín, kde společně s Martinem Svatkem a našimi víny přetvoříme běžný večer v nezapomenutelný zážitek!